Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
paź 27, 2019

Kierownik Dziennego Domu Senior + w Gryfinie ogłasza nabór na wolne stanowisko:

OPIEKUN W RAMACH OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ - EDYCJA 2019,FINANSOWANEJ Z SOLIDARNOŚCIOWEGO FUNDUSZU WSPARCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

paź 26, 2019

Świętowaliśmy Dzień Seniora - Nasz Dom odwiedziły delegacje reprezentujące: Klub Emeryta i Rencisty „Senior”, Gryfiński Uniwersytet Trzeciego Wieku, Gryfińskie Stowarzyszenie „Pamięć i Prawda”, Stowarzyszenie Seniorów „Radość”. Swoją obecnością zaszczycił nas również Mieczysław Sawaryn – Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność wysłuchać wykładu: „Borelioza – problem zdrowotny XXI w., który zaprezentowała dr Kinga Michnik.

wrz 23, 2019

Po raz kolejny nasza delegacja wzięła udział w Regionalnych Obchodach Dnia Seniora. W trakcie uroczystości, która odbyła się w Operze na Zamku w Szczecinie m.in. spotkaliśmy się na powitalnej kawie, poznaliśmy laureatów konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Aktywni dla Seniorów”, wysłuchaliśmy koncertu, a na zakończenie udaliśmy się na poczęstunek.

wrz 23, 2019

Dziękujemy za zaproszenie! W ramach współpracy po raz kolejny zawitaliśmy w progach Domu Kombatanta przy ul. Kruczej w Szczecinie.

wrz 23, 2019

Współpracujemy z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie. Kolejne zajęcia z naszymi seniorami w ramach spotkań prewencyjnych za nami. Współpraca z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie jest kontynuowana. Gościliśmy w naszych progach przedstawicieli wspomnianej jednostki w osobach: sierż. sztab. Paweł Gałek oraz st.asp. Przemysław Beta.

wrz 8, 2019

Nasza współpraca z Domem Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie jest kontynuowana. Okazją do kolejnego spotkania była wspólna inicjatywa pn. "Muzyczne zakończenie lata".

Strona 1 z 39
 > >>