Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
cze 12, 2024

Bohaterami materiału są m.in. nasi seniorzy. Dziękujemy Mai Wencierskiej z Pracowni Inspiracji i Rozwoju Cognitivo za zaproszenie do udziału w nagraniu. Dla nas była to ciekawa i inspirująca przygoda. Film "Psychoseksualność osób w wieku senioralnym" jest elementem "Pakietu Seniora" - przygotowanego i bezpłatnie udostępnionego przez Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Link do filmu -> Pakiet Seniora - Psychoseksualność osób w wieku senioralnym - ROPS

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem ! 

cze 11, 2024

Spotkanie w malowniczym miejscu w okolicy lasku niedaleko ul. Wodnika było przysłowiowym strzałem w "dziesiątkę". Dopisała nie tylko pogoda, ale i dobre samopoczucie uczestników tego plenerowego wydarzenia. Całości towarzyszyła muzyka, pieczone kiełbaski, słodki poczęstunek, a nawet wspólne tańce. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

cze 6, 2024

Podczas ostatnich warsztatów manualnych wykorzystaliśmy dość oryginalną technikę projektowania kompozycji kwiatowych jaką jest florystyka. Dziedzina ta daje nieograniczone możliwości tworzenia. To właśnie dzięki temu każda wykonana przez nas kompozycja stała się jedyną w swoim rodzaju. Określenie "niepowtarzalna" ma w tym przypadku swoje uzasadnianie. Brawo Seniorzy!

maj 24, 2024

Majowa zabawa urodzinowa już za nami. Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia solenizantom!

maj 17, 2024

Dziś spędziliśmy czas bardzo aktywnie podczas gier zespołowych i współzawodnictwa. Była zabawa, ale i drużynowa rywalizacja o punkty. Seniorzy wzięli udział w takich konkurencjach jak m.in.:

- zbijanie kręgli,

- układanie puzzli na czas,

- rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku,

- trafianie do celu.

 

Bawiliśmy się wyśmienicie, a przy okazji ćwiczyliśmy koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi, a także zręczność manualną. Przyjemne z pożytecznym!

maj 16, 2024

Wczorajsze ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu okazały się strzałem w dziesiątkę. Promienie słońca i szum drzew - zajęcia w takich warunkach to czysta przyjemność. Wróciliśmy naładowani pozytywną energią.

Strona 1 z 150
 > >>