Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
wrz 9, 2019

Gmina Gryfino ogłasza nabór do Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. "Opieka wytchnieniowa” - edycja 2019 – Moduł I, finansowanego z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

wrz 8, 2019

Nasza współpraca z Domem Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie jest kontynuowana. Okazją do kolejnego spotkania była wspólna inicjatywa pn. "Muzyczne zakończenie lata".

wrz 8, 2019

Dziękujemy za wspólne zajęcia w ramach wakacyjnych spotkań z psychologią. Prowadziła je pani Maja Wencierska, która na koniec podzieliła się swoimi spostrzeżeniami oraz pozytywnymi uwagami i jak podkreśliła był to czas spędzony z pełnymi ciepła, wrażliwości, chęci doświadczania piękna świata, kreatywności i otwartości Seniorek i Seniorów.

wrz 6, 2019

"Plon niesiemy plon"... XIX wieczna pieśń dożynkowa, została przypomniana podczas warsztatów z pedagogiem. Wśród pachnących kwiatów i ziół seniorzy opowiadali o uroczystościach dożynkowych zapamiętanych z lat dzieciństwa i młodości. A potem nastąpiła degustacja pieczywa z różnych zbóż. Najbardziej smakował chleb orkiszowy / fot. Sierpień 2019...

sie 29, 2019

Serdecznie zapraszamy Seniorów, powyżej 60-go roku życia, którzy chcieliby spędzić czas w miłym towarzystwie, podczas zajęć z psychologiem, fizjoterapeutą, pedagogiem oraz opiekunem. Oferujemy różnorodne spotkania tematyczne zgodne z zainteresowaniami. Zapewniamy możliwość uczestniczenia w życiu kulturalno-artystycznym miasta.

sie 3, 2019

Piesze wycieczki mają niezwykle regenerujący wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Spędzanie czasu na łonie natury pozwala zrelaksować się oraz znacznie skuteczniej angażować w myślenie.

Strona 1 z 38
 > >>