Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
lut 24, 2019

Delegacja naszego Domu odwiedziła wystawę w galerii gryfińskiego Centrum Informacji Turystycznej.

lut 24, 2019

...Walentynki były okazją aby zorganizować spotkanie z poezją miłosną. Wydarzenie miało miejsce w naszym Dziennym Domu. Gościnnie zawitała delegacja reprezentująca Środowiskowy Dom Samopomocy w Gryfinie oraz Andrzej Romaniecki - gryfiński poeta.

lut 11, 2019

Impreza karnawałowa w naszym Dziennym Domu to nie tylko świetna zabawa ale również możliwość spotkania się w gronie przyjaciół. Ma ona już kilkuletnią tradycję. W tym roku zagościł Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino Mieczysław Sawaryn. Miło było również powitać lokalne animatorki; Elę Kasprzyk z Bartkowa oraz Anetkę Wiśniewską z Pniewa. Zawitał również Andrzej Romaniecki - gryfiński poeta.

lut 11, 2019

...Dzień Babci i Dziadka w naszym Domu był wyjątkowy i pełen artystycznych wrażeń. Z gościnną wizytą zawitali uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie. Dzieci wystąpiły z programem przygotowanym pod kierunkiem Urszuli Mróz – nauczycielki i jednocześnie wychowawcy grupy. Piosenki połączone z tekstami wierszy były utrzymane w klimacie obchodzonego święta.

lut 2, 2019

Noworoczne odwiedziny w Przedszkolu

...Serdeczne podziękowania dla Przedszkola nr 5 im. Calineczki w Gryfinie za gościnność podczas wizyty noworocznej. Gratulacje za wspaniały występ w wykonaniu 6 – latków z grupy Jaskółki są dodatkową laurką od seniorów dla małych artystów.

sty 31, 2019

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY AUTOBUS W NASZYM DOMU

...Uczniowie-wolontariusze z Gimnazjum nr 2 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie zagościli w progach naszego Dziennego Domu. Przybyła młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących (klasa IIIa gimnazjum i dwoje maturzystów) wystąpili w inscenizacji pt. "Wigilia w autobusie". Głównym przesłaniem przedstawienia było zaprezentowanie idei, że ludzie są dobrzy.

Strona 1 z 35
 > >>