Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
lut 20, 2024

Ćwiczenia ogólnorozwojowe mogą wykonywać osoby w każdym wieku. Podczas takiego treningu zaangażowana do pracy zostaje każda grupa mięśni, a to z kolei wpływa na ich wzmacnianie. Zachęcamy do aktywności fizycznej - podejmowana regularnie przynosi wiele korzyści!

lut 16, 2024

Korzystając z pięknej pogody, wybraliśmy się dziś na spacer. Ruch na świeżym powietrzu przynosi nam zawsze wiele radości!

lut 14, 2024

Dziś w naszym domu wspólnie świętowaliśmy z okazji Walentynek. Był słodki poczęstunek - domowe naleśniki, miłosne karaoke oraz gry i zabawy grupowe. Rozmawialiśmy o motywie miłości w bajkach i filmach, a także o historiach miłosnych w mitologii.

 

Walentynki to święto nie tylko dla zakochanych, dlatego życzymy każdemu pięknego dnia!

lut 12, 2024

W miniony piątek obchodziliśmy wspólne święto osób urodzonych w lutym. Były życzenia, słodki poczęstunek przy kawie, a także gry i zabawy zespołowe. Radości i uśmiechu nie było końca!

lut 9, 2024

W ostatnich dniach mieliśmy niecodzienne odwiedziny! Udało nam się zaprosić Karola i jego Mamę Alę, którzy przybliżyli nam zagadnienia związane z funkcjonowaniem osób Głuchoniewidomych. Bardzo ciekawie opowiedzieli nam o trudnościach i możliwościach w życiu codziennym oraz zaprezentowali liczne pomoce ułatwiające wiele codziennych czynności. Były również odpowiedzi na pytania Seniorów, ćwiczenia dotykowe i krótki dialog w języku migowym. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i podzielenie się swoją historią!

lut 8, 2024

Po krótkiej przerwie wracamy do zajęć tanecznych! Warsztaty poprowadziła dla nas Pani Beata z Bene Szkoła Tańca i Fitnessu. Udział w zajęciach tanecznych to nasz sprawdzony sposób na wzmocnienie kondycji fizycznej i układu krążenia, a przede wszystkim poprawę nastroju. Ten rodzaj aktywności przynosi nam zawsze wiele radości i optymizmu!

Strona 1 z 145
 > >>