Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
cze 22, 2019

Budujemy Mosty 18.06.2019 - jest imprezą cykliczną. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania była muzyka łącząca pokolenia. Całość odbyła się na terenie trasu naszego ogrodu. Gościliśmy delegacje reprezentujące: Środowiskowy Dom Samopomocy w Gryfinie, Dom Kombatanta przy ulicy Kruczej w Szczecinie, Dom Pomocy Społecznej w Dębcach.

cze 20, 2019

Byliśmy bardzo aktywni podczas spotkania, biorąc czynny udział w grach i zabawach zespołowych. Naszą placówkę godnie reprezentowała seniorka Janeczka. Na pożegnanie otrzymaliśmy miły prezent w postaci certyfikatu.

maj 15, 2019

...Dni Gryfina 2019 - Pięknie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili wystawę prac naszego Dziennego Domu. Wernisaż zorganizowany został w Tawernie na Nabrzeżu. Osobne podziękowania przekazujemy dla gryfińskich instytucji: Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Ośrodka Pomocy Społecznej za wsparcie merytoryczne.

kwi 18, 2019

Niedawno zagościli do nas uczniowie reprezentujący Szkołę Muzyczną I Stopnia w Gryfinie. Młodzi artyści zaprezentowali program, który doskonale wpasował się w klimat nadchodzących świąt. Całość zrobiła na nas wrażenie, o czym świadczyły gromkie brawa.

kwi 15, 2019

CODZIENNA GIMNASTYKA I ĆWICZENIA - pod fachowym okiem fizjoterapeuty. Odpowiednio dobrane ćwiczenia usprawniają ciało, pełniąc przy okazji funkcje rehabilitacyjne. Wpływają też na ogólne samopoczucie . Regularny trening dobrze działa na układ oddechowy, poprawia krążenie.

kwi 15, 2019

Kolejne odwiedziny w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie za nami. To tutaj organizowane są ciekawe wystawy.

Strona 1 z 37
 > >>