Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
gru 24, 2019

To był wyjątkowy dzień w naszym Domu. Świętowaliśmy 250 lat -urodziny trzech seniorów: Natalki, Halinki oraz Edmunda.

gru 7, 2019

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE za nami. To była świetna zabawa.

lis 14, 2019

To było pokoleniowe spotkanie upamiętniające Dzień Odzyskania Niepodległości. Świętowaliśmy je bardzo uroczyście. Gośćmi spotkania byli m.in.: wiceburmistrz Gryfina Paweł Nikitiński, delegacja Biblioteki Publicznej w Gryfinie z dyrektor Sylwią Mencel na czele, delegacja gryfińskiego oddziału Polskiego Związku Emeretów, Rencistów i Inwalidów w osobach: Eleonora Zakrzewska i Krystyna Pijanka, wolontariusze reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące w Gryfinie /opiekun grupy: nauczyciel Zbigniew Kozakiewicz/ oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie /opiekun grupy: nauczyciel Barbara Siwek.

paź 26, 2019

Świętowaliśmy Dzień Seniora - Nasz Dom odwiedziły delegacje reprezentujące: Klub Emeryta i Rencisty „Senior”, Gryfiński Uniwersytet Trzeciego Wieku, Gryfińskie Stowarzyszenie „Pamięć i Prawda”, Stowarzyszenie Seniorów „Radość”. Swoją obecnością zaszczycił nas również Mieczysław Sawaryn – Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność wysłuchać wykładu: „Borelioza – problem zdrowotny XXI w., który zaprezentowała dr Kinga Michnik.

wrz 23, 2019

Po raz kolejny nasza delegacja wzięła udział w Regionalnych Obchodach Dnia Seniora. W trakcie uroczystości, która odbyła się w Operze na Zamku w Szczecinie m.in. spotkaliśmy się na powitalnej kawie, poznaliśmy laureatów konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Aktywni dla Seniorów”, wysłuchaliśmy koncertu, a na zakończenie udaliśmy się na poczęstunek.

wrz 23, 2019

Dziękujemy za zaproszenie! W ramach współpracy po raz kolejny zawitaliśmy w progach Domu Kombatanta przy ul. Kruczej w Szczecinie.

Strona 1 z 39
 > >>