Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
maj 15, 2019

...Dni Gryfina 2019 - Pięknie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili wystawę prac naszego Dziennego Domu. Wernisaż zorganizowany został w Tawernie na Nabrzeżu. Osobne podziękowania przekazujemy dla gryfińskich instytucji: Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Ośrodka Pomocy Społecznej za wsparcie merytoryczne.

kwi 18, 2019

Niedawno zagościli do nas uczniowie reprezentujący Szkołę Muzyczną I Stopnia w Gryfinie. Młodzi artyści zaprezentowali program, który doskonale wpasował się w klimat nadchodzących świąt. Całość zrobiła na nas wrażenie, o czym świadczyły gromkie brawa.

kwi 15, 2019

CODZIENNA GIMNASTYKA I ĆWICZENIA - pod fachowym okiem fizjoterapeuty. Odpowiednio dobrane ćwiczenia usprawniają ciało, pełniąc przy okazji funkcje rehabilitacyjne. Wpływają też na ogólne samopoczucie . Regularny trening dobrze działa na układ oddechowy, poprawia krążenie.

kwi 15, 2019

Kolejne odwiedziny w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie za nami. To tutaj organizowane są ciekawe wystawy.

kwi 4, 2019

Dzień 8 marca był pretekstem, aby po raz kolejny zorganizować spotkanie z poezją. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia była kobieta w literaturze. Wiersze prezentował gryfiński Teatr Eliksir, przedstawicielka Koła Gospodyń z Daleszewa Władysława Lach, seniorki: Natalia Owczarek i Janina Waniewska, oraz reprezentant kadry Dziennego Domu Tomasz Głuszko. Była również część artystyczno-muzyczna. Gościnnie wystąpiła utalentowana młodzież z pracowni wokalnej Gryfińskiego Domu Kultury, którą na co dzień prowadzi Piotr Ostrowski w osobach: Agata Lis, Gabriela Gos, Marcin Kubowicz, oraz gryfiński artysta młodego pokolenia Łukasz Tokarski.

lut 24, 2019

Delegacja naszego Domu odwiedziła wystawę w galerii gryfińskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Strona 1 z 36
 > >>