Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
mar 1, 2023

Wiosna zbliża się małymi krokami. Piękna przedwiosenna aura i malownicze okolice otaczające nasz Dzienny Dom sprzyjają spacerom na świeżym powietrzu. Wróciliśmy zadowoleni i z uśmiechem na twarzy. 

mar 1, 2023

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Warto o tym pamiętać...

 

 

fot. Miasto i Gmina Gryfino.

lut 28, 2023

Wczoraj odwiedziła nas delegacja reprezentująca Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” w Gryfinie. To było bardzo ciekawe spotkanie i mile spędzony czas. Badam się, więc mam pewność - naszą uwagę skupiliśmy przede wszystkim na profilaktyce, samobadaniu i przestrzeganiu zasad zdrowego trybu życia. Pamiętajmy, profilaktyka zdrowotna odgrywa bardzo ważną rolę i dotyczy ona wszystkich - bez wyjątku. 

lut 27, 2023

W ramach spotkań ze sztuką udaliśmy się do Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie. W tutejszej małej galerii otwarta została wystawa autorstwa Ryszarda Mateckiego (ilustratora, regionalisty, autora przewodników i opowiadań, mieszkańca leżącej nad samą Odrą - Zatoni Dolnej) zatytułowana "Łzy Odry". Tematyka prac nawiązuje do katastrofy ekologicznej jaka dotknęła Odrę na przełomie lipca i sierpnia 2022 r. O ekspozycji opowiadała nam Katarzyna Sztangret. Osobne podziękowania przekazujemy Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie za zapewnienie transportu. Wystawa jest wpisana w oficjalny program Festiwal Włóczykij.

lut 21, 2023

Dziś rozpoczęliśmy cykl spotkań tematycznych związanych z historią polskiej kinematografii. Z perspektywy minionych lat jest ona bogata i bardzo różnorodna. W najbliższym czasie zapoznamy się nie tylko z ważniejszymi tytułami filmów, ale również przybliżymy sobie historię polskich reżyserów i reżyserek.

lut 17, 2023

17 luty 2023 r. - Międzynarodowy Dzień Kota

 

Ten dzień ma podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, a także niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom. Warto o tym pamiętać i to nie tylko w tym dniu.

Strona 1 z 127
 > >>