Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
lis 29, 2022

Nasze cykliczne spotkania ze sztuką w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie są kontynuowane. W tutejszej małej galerii mieliśmy okazję podziwiać niecodzienną wystawę. Prace wykonane takimi technikami jak rysunek, malarstwo i collage zrobiły na nas niesamowite wrażenie. Ich autorami jest młodzież oraz uczestniczki z Gryfiński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Prace powstały w pracowni plastycznej Gryfiński Dom Kultury pod fachowym okiem instruktora plastyki. Karina Tyła, bo o niej mowa - dokonała czegoś niesamowitego! Oczywiście we współpracy z uczestnikami zajęć. GRATULUJEMY! O wernisażu bardzo ciekawie opowiadała Katarzyna Sztangret. DZIĘKUJEMY! 

lis 25, 2022

Dzisiaj swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przy zasypianiu przytulanka - PLUSZOWY MIŚ !

 

Z tej okazji z gościnnym występem zawitała do nas grupa "Gromadka" z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie. Spotkanie miało charakter międzypokoleniowy. Do wspólnej zabawy zachęcani byli również nasi seniorzy, którzy na pożegnanie otrzymali od maluchów drobne upominki. My również w dowód wdzięczności podziękowaliśmy małym artystom i kadrze Przedszkola, przekazując okolicznościowe dyplomy oraz słodkie niespodzianki. Spotkanie upłynęło w bardzo rodzinnej atmosferze. 

 

 

lis 23, 2022

Dlaczego ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa są tak ważne?

 

Słabe mięśnie pleców mogą wywoływać dolegliwości bólowe, a wszelkie ćwiczenia wzmacniające kręgosłup mogą nam pomóc, by uniknąć tego bólu. Pamiętajmy, że zdrowy kręgosłup to podstawa! Warto zatem poświęcić tej części ciała trochę więcej uwagi. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom nasz kręgosłup będzie mocniejszy, sprawniejszy, a jego mięśnie nie będą już tak podatne na przeciążenia.

lis 22, 2022

Z początkiem listopada br. w naszym Dziennym Domu odbywają się Warsztaty #Senior - bohater w cyfrowym świecie. Całość prowadzi Ania Worach w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie CIES, przy merytorycznym wsparciu programu AktywniPlus.

lis 21, 2022

Dzisiaj świętujemy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to doskonały moment, aby okazać uznanie i wdzięczność za pracę oraz zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności.

 

Z wyrazami szacunku za działania podejmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie i funkcjonujące przy nim Centrum Aktywności Lokalnej w Gryfinie - Seniorzy oraz kadra Dziennego Domu Senior+ w Gryfinie.

lis 15, 2022

W dniu 14 listopada w całym kraju obchodzony był Dzień Seniora. Z tej okazji my również świętowaliśmy – to ważne wydarzenie pokazujące jak ogromną rolę w społeczeństwie odgrywają Seniorzy. Uroczystość odbyła się w Gryfińskim Domu Kultury. Partnerami wydarzenia była Gmina Gryfino oraz Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Strona 1 z 121
 > >>